Оголошення для підприємців, керівників підприємств, установ та організацій

Дата: 11.04.2022 11:59

Фото без описуШановні керівники підприємств, установ, організацій, а також фізичні особи – підприємці Маньківської селищної територіальної громади!!! На виконання п.2 рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 07.04.2022 року «Про організацію і проведення робіт з благоустрою Маньківської селищної територіальної громади у весняний період» та у відповідності з Типовими правилами благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, Маньківська селищна рада просить Вас протягом квітня 2022 року провести облаштування під’їздів та стоянок біля установ, магазинів, офісів та впорядкувати прилеглі до приміщень території (фарбування фасадів, вхідних дверей, ремонт сходів, прибирання, забезпечення наявності урн для сміття тощо), провести озеленення на закріплених за Вами територіях, провести ремонт твердого покриття прилеглої до об’єктів території.