Оголошення про набір слухачів на безкоштовні курси вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.04.2022 12:22

Відділ освіти молоді та спорту Маньківської селищної ради оголошує набір слухачів на безкоштовні курси вивчення української мови для внутрішньо переміщених осіб віком від 18 років і тих, хто має потребу покращити свій рівень знання мови.

Навчання проходитиме у приміщенні Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів N1 за адресою смт Маньківка вул. Благодатна, 3.

Просимо бажаючих подавати заявки у відділ освіти молоді та спорту Маньківської селищної ради за адресою вул. Шевченка, 19 або на електронну пошту 3man3@ukr.net та за телефоном +380674367563 до 15 квітня 2022 року.