На позачерговій сесії народні обранці погодили структуру та граничну чисельність Маньківської "первинки"

Дата: 12.04.2022 16:26

12 квітня 2022 року відбулося пленарне засідання позачергової 19-ї сесії  Маньківської селищної ради восьмого скликання, головував на якому очільник Маньківської громади Валерій ІВАСЮК.

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військових та мирних жителів, які загинули від початку нападу російського окупанта на Україну.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів із 27, а також керівники відділів, підприємств та установ громади.

Засідання сесії було приурочене блоку питань, підготовлених відділом будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна селищної ради, зокрема, заслухали керівника відділу Алу Пашніну з інформаціями про: прийняття у комунальну власність територіальної громади транспортного засібу; надання дозволу на списання  обладнання та передачу в оренду об’єкта комунального майна та прийняли по них відповідні рішення.

Також відповідним рішенням селищної ради було погоджено  структуру та граничну чисельність КНП «Маньківський ЦПМСД». В різному народні обранці обговорили необхідність заборони продажу алкоголю на території Маньківської громади.