Ігор Табурець зустрівся з аграріями Уманщини

Дата: 13.04.2022 08:12

Хід посівної та проблемні питання, з якими нині стикаються аграрії, обговорилит сьогодні на Уманщині сільгосппідприємці з головою Черкаської ОВА Ігорем Табурцем. Посівна на Черкащині йде за планом. уже перетнули екватор.

– Наше спільне завдання – відновлення економіки і продовольча безпека нашої області та країни в цілому, – зауважива Ігор Табурець. – Аграрії Уманщини роблять потужний вклад у цю справу. І до того ж активно підтримують наші ЗСУ. За що – окрема подяка!

Окремо очільник ОВа акцентував увагу на механізмах, що задіює держава для допомоги бізнесу. Зокрема, пільгове кредитування, скасування перевірок, спрощення трудових відносин, виплати за найманих переселенців тощо.

– Усі порушені проблеми взяв у роботу, – наголосив Ігор Табурець. – Обласна влада – надійний партнер аграріїв. Їхній фронт особливо важливий!