Звільняємо поля Уманщини від наслідків російської агресії, – Ігор Табурець

Дата: 19.04.2022 08:50

На Уманщині працюють піротехніки ДСНС України, які розчищають угіддя району від вибухонебезпечних предметів. Натепер вони вже обстежили понад 7 тис. гектарів територій. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Нагадаємо, у перші дні широкомасштабної війни ворог завдав авіаударів по військових об’єктах району, вщент знищивши їх. Тоді вибухонебезпечні предмети розлетілись по околицях.

– Зараз піротехніки ДСНС відпрацьовують сільгоспугіддя, щоб фермери могли їх засіяти, – розповів Ігор Табурець. – Не скрізь по країні почалась посівна через бойові дії. Тому для нас цінний кожен гектар.
Але безпека понад усе! Дякую рятувальникам за роботу!

Водночас він закликав черкащан: натрапили на підозрілу знахідку – не чіпайте, а викликайте професіоналів!