Співробітники СБУ викрили чергову пропагандистку на Черкащині

Дата: 20.04.2022 12:07

Фото без описуСлужба безпеки України продовжує викривати інтернет-агентів, які працюють на російську пропаганду, зокрема і на Черкащині. Жінка відкрито підтримувала окупацію частини територій України, а також заперечувала військову агресією РФ проти нашої держави.

Уродженка Росії, яка живе у Черкасах, систематично поширювала матеріали, в яких відкрито виправдовувала злочинні дії загарбників.Фото без опису

Пропагандистські публікації та репости, із ворожою символікою, жінка поширював через соцмережі, які заборонені в Україні.

Слідчі СБУ повідомили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття зловмисниці здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

За інформацією Управління СБ України у Черкаській області