На Звенигородщині співробітники СБУ припинили діяльність колаборанта, який підтримував «руZZкий мир»

Дата: 25.04.2022 08:10

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність колаборанта, який підтримував «руZZкий мир». Мешканець Звенигородки через соцмережі відкрито поширював проросійські матеріали та стверджував, що тимчасово окупований Крим є частиною росії.

Крім цього, колаборант у дописах співчував загарбникам, виправдовував їх злочинні дії та закликав приєднатися до окупаційної «влади», якщо вони прийдуть у місто.

Під час обшуку у пропагандиста було вилучено комп’ютерну техніку та мобільний телефон з доказами протиправної діяльності.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Викриття колаборанта здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Звенигородської окружної прокуратури.