До відома власників земельних часток (паїв), які обробляють свої земельні ділянки одноосібно!!!

Дата: 02.05.2022 10:24

04.05.2022 року о 14.00 годині в приміщенні Маньківської селищної ради в сесійній залі (другий поверх) відбудеться робоча зустріч, на яку запрошуються власники земельних часток (паїв), які обробляють свої земельні ділянки самостійно (одноосібно), за участі: голови Маньківської селищної ради -  Валерія Івасюка, начальника Маньківської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області – Юлії Гладченко, начальника відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради – Тетяни Чепелянської.

Явка одноосібників ОБОВ’ЯЗКОВА!!!