В Україні запустили всеукраїнську платформу пам’яті загиблих журналістів

Дата: 09.05.2022 09:01

Українські медійники створили платформу «Медіа Меморіал» про журналістів, які загинули внаслідок російської збройної агресії, а також разом з Національною спілкою журналістів відкрили фонд для допомоги родинам загиблих колег.

З 24 лютого від дій російських військових злочинців в Україні загинуло 25 медійників – 18 журналістів та 7 працівників інших напрямів медіасфери. Аби вшанувати пам’ять колег та показати історії українських та іноземних журналістів, працівники медіахолдингу StarLightMedia і вирішили створити «Медіа Меморіал».

Команда проєкту отримала верифіковані дані від Міністерства культури та інформаційної політики, Офісу Генерального прокурора та Національної спілки журналістів України (НСЖУ), які стали основою для написання прескарт довічно акредитованих журналістів.