Черкащина отримала чергову партію “медичної” гуманітарки з Польщі

Дата: 12.05.2022 09:05

Потрібне обладнання та медзасоби для наших лікарень. Черкащина отримала гуманітарну допомогу від партнерів – компанії TREEDEN GROUP. Це польський міжнародний логістичний оператор. Про таку співпрацю розповів нчальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Днями він зустрівся з представниками компанії, аби подякувати їм за допомогу та співпрацю. Адже нинішня поставка вже друга. І, як запевнили представники компанії, – не остання.

Фото без описуФото без описуФото без опису

– Під час зустрічі ми також домовились про співпрацю в інших напрямах, – додав Ігор Табурець. – Зокрема, у сфері агропромислового комплексу. Для нашої країни загалом і Черкащини зокрема зараз важливо налагоджувати нові логістичні зв’язки – задля реагування на всі ті виклики, що маємо через війну. Дякую всім нашим партнерам за підтримку! З вашою допомогою ми стаємо ще сильнішими!