«Разом ми завжди можемо більше!», – Ігор Табурець про автомобільне підсилення черкаських підрозділів ЗСУ

Дата: 13.05.2022 08:07

Чергову партію авто для наших підрозділів ЗСУ підготували областяни. Таке автопідсилення стало можливим завдяки черкаському бізнесу, відзначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. З перших днів війни підприємці Черкащини об’єдналися задля допомоги армії в межах організації «Благодійний фонд «Територіальної оборони 2022».

–  Закуплені пікапи та вантажівки пройшли все необхідне обслуговування на одному з авторемонтних підприємств області, – каже Ігор Табурець. – І вже найближчим часом вирушать до наших захисників на передову. З досвіду військового скажу: ось такі повнопривідні авто просто незамінні під час ведення боїв.  Вони надзвичайно ефективні для маневрів, перевезення озброєння, особового складу, особливо в тяжкі моменти, коли мова йде про евакуацію поранених. Тому ще раз дякую всім причетним за вашу потужну підтримку! Тримаємо стрій!