Вітаємо з ювілеєм Народного депутата України Сергія НАГОРНЯКА !

Дата: 13.05.2022 08:11

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Народного депутата України Сергія НАГОРНЯКА –  з нагоди ювілею від Дня народження!

Нехай Ваше життя буде сповнене щастям, радістю та благополуччям. Хай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро на нашій землі. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а  ваша депутатська діяльність відзначається значними досягненнями та словами щирої вдячності від ваших виборців стане гідним внеском до нашої спільної ПЕРЕМОГИ.