Зробимо наш край квітучим і неповторним !

Дата: 17.05.2022 09:41

«Зробити наше селище красивішим, пахучим і неповторним» - під таким гаслом нещодавно пройшла акція по наведенню  благоустрою центру селища. За ініціативи  місцевої активістки Альони Хован та за підтримки Маньківської селищної ради були оновлені та озеленені одинадцять клумб, висаджено до 1500 рослин, серед яких: декоративні дерева, кущі, однорічники, багаторічники. Для легшого догляду і дизайну використали близько 260 кв.м. агроволокна та130 мішків кори.

До акції долучилися усі небайдужі. А таких в селищі назбиралося чимало – до пів сотні  небайдужих людей, в тому числі й вчителі, підприємці, активісти, депутати та керівництво Маньківської селищної ради.  Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо наш край чистим, квітучим і неповторним!