До уваги жителів та гостей Маньківської селищної територіальної громади!!!

Дата: 23.05.2022 09:29

Шановні жителі та гості Маньківської селищної територіальної громади!!!  На сьогоднішній день у лісах Черкащини встановлена висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Основною причиною виникнення лісових пожеж, на жаль, завжди був і залишається людський фактор. Понад 90% займань з’являються через людську байдужість, а також через невиконання розпоряджень про заборону відвідування лісів. Найближчими днями  в області спостерігатиметься  переважно сонячна, без істотних опадів погода. За таких умов, показник пожежної небезпеки зростатиме.

Нагадуємо, що на Черкащині розпорядженням голови ОВА від 25.03.2022 заборонено відвідувати ліси. Тому, звертаємося до жителів та гостей Маньківської селищної територіальної громади: дотримуйтеся правил пожежної безпеки, утримайтеся від відвідування лісів, будьте свідомими та робіть усе необхідне задля збереження лісових масивів від пожеж.