Черкащина вперше потрапила до десятки привабливих бізнес-регіонів країни, – Ігор Табурець

Дата: 25.05.2022 08:11

Війна внесла корективи в бізнес-привабливість регіонів і підприємницьку активність. Черкащина вперше потрапила до ТОП-10 лідерів, перемістившись із 18 позиції на 9. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Динаміку підприємницької активності дослідили у Центрі розвитку інновацій спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та ДіяБізнес.

– За березень – квітень маємо в області 528 нових зареєстрованих бізнесів, – відзначив Ігор Табурець. – І це позитивна динаміка. Черкащина відкрита до співпраці та інвестування! Від Обласної військової адміністрації забезпечуємо максимальне сприяння.

Переглянути результати дослідження можна тут: https://bit.ly/3PAvMSn.