Вітаємо з народженням доньки Віталіни старосту Молодецького старостинського округу Олександра БАРАНЮКА !

Дата: 26.05.2022 17:06

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають старосту Молодецького старостинського округу Олександра та його дружину Валентину БАРАНЮКІВ  – з нагоди народження доньки Віталіни!

Бажаємо Вам мирного неба над головою, міцного здоров'я, особистого щастя і нескінченного батьківського терпіння.

Нехай маленька принцеса росте здоровою, допитливою, такою чудовою і мудрою, як її тато. Нехай Віталіна побільше посміхається і кожен день радує батьків новими вміннями. А вашій  родині бажаємо безмежного кохання, і нехай дитячий сміх в вашому домі не закінчується!