Селищний голова Маньківки Валерій ІВАСЮК привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 18.06.2022 11:01

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Лідер Маньківської громади Валерій ІВАСЮК напередодні свята привітав працівників комунальних закладів «Маньківської багатопрофільної лікарні» та «Маньківського центру первинної медико-санітарної допомоги».  Зустріч відбулася 17 червня, у п'ятницю.

Валерій Аксентійович висловив слова вдячності ангелам в білих халатах  і подякував за їхню нелегку та надважливу працю, побажав мирного неба.  За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, добросовісне ставлення до роботи, наставництво та професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у розвиток  медичної галузі, збереження здоров’я жителів Маньківщини було нагороджено Почесними грамотами  кращих медпрацівників Маньківської громади.

Також присутніх привітала секретар Маньківської селищної ради,член фракції всеукраїнського обєднання  "ЧЕРКАЩАНИ"  Алла ПАВЛЕНКО, яка вручила лікарям - переселенцям сертифікат на суму 10 тис.грн для придбання будматеріалів та обладнання.

До привітань зі святом долучилися очільники первинної та вторинної ланки медичної допомоги. Кожен бажав здоров'я, енергії та дякував за їхню працю. І, звичайно, усім бажали найшвидшої Перемоги та миру.

Під час урочистого дійства святкову концертну програму присутнім представили бійці культурного фронту Маньківського селищного центру культури та дозвілля, які подарували усім присутнім гарний святковий настрій  та зачарували медиків задушевними мелодіями і українськими піснями