Привітання селищного голови Валерія Івасюка з Днем митної служби України

Дата: 25.06.2022 14:18

Фото без опису  Шановні працівники та ветерани митної служби України!  Щиро вітаю вас із професійним святом! Митна служба є однією з найважливіших державних інституцій, адже саме вона стоїть на варті економічних інтересів держави, забезпечує збереження національно-культурної спадщини країни.

Сьогодні, як і кожен орган влади в Україні, Державна митна служба в умовах російської агресії перейшла на “воєнні рейки”. Дякую працівникам за професійну та сумлінну роботу, мужність, витримку та відданість справі захисту інтересів держави.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, професійних здобутків,  успіхів на варті митного простору Вітчизни, мирного неба над головою та Перемоги !

З повагою – Селищний голова                                                      Валерій ІВАСЮК