Результати обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс - 2022

Дата: 27.06.2022 10:09

Фото без опису    Відповідно до наказу комунального навчального закладу „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради“ (далі – Інститут) від 01.12.2021 № 149 „Про проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс“ (далі – Конкурс), на підставі рішення журі  Переможці, які зайняли І місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

1. Северин Ольга Захарівна, учитель зарубіжної  літератури та Таран Наталія Василівна, вчитель зарубіжної літератури Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Льюїс Керролл. «Аліса в Країні Див»;
  2. Мотрончик Тетяна Геннадіївна, вчитель мистецтва, музичного мистецтва Рогівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Музичне мистецтво. 4 клас»;
  3. Дубик Тетяна Іванівна, вчитель хімії Маньківський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів-гімназія» Маньківської селищної ради Черкаської області, за вебсайт і серію цифрових ресурсів з теми «Оксигеновмісні органічні сполуки»;
  4. Барилко Тамара Петрівна, вчитель Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Електронний навчальний посібник «Фізична складова здоров’я», 8 клас»

Переможці, які зайняли ІІ місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

1. Похиленко Тетяна Олександрівна, вчитель математики та інформатики; Похиленко Василь Анатолійович, вчитель фізики і математики Подібнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області, за електронний навчальний посібник «Квадратична функція. 9 клас».

Переможці, які зайняли ІІІ місце у конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

1. Хоменко Наталія Олександрівна, вчитель математики і фізики Добрянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області, за електронний навчальний посібник із теми «Правильні многокутники», 9 клас;
  2. Нікітченко Яна Анатоліївна, учитель біології і географії Маньківського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Структура клітини, 9 клас».
  3. Семенюк Валентина Віталіївна, дефектолог, вчитель-логопед Маньківського закладу дошкільної освіти (ясла[1]садок) «Золотий ключик» Маньківської селищної ради Черкаської області за електронний навчальний посібник «Стежками чарівної України»
  4. Килимниченко Оксана Анатоліївна, вихователь Потаського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка» Маньківської селищної ради Черкаської області за веб-сайт «Моя Україна»
  5. Хоменко Наталія Яківна, завідувач бібліотеки Маньківського закладузагальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області за електронний навчальний посібник «Наш край – моя історія жива»
  6. Дігтяренко Світлана Олексіївна, учитель початкових класів Дзензелівського закладу загальної середньої освіти І- 13 ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Я досліджую світ», 2 клас»