В центрі надання соцпослуг відбулося засідання «круглого столу» із завідувачем сектору «Маньківського бюро правової допомоги» Іриною Миронюк

Дата: 28.06.2022 12:26

28 червня разом із завідувачем сектору «Маньківського бюро правової допомоги» Іриною Миронюк під час засідання «круглого столу» з фахівцями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Маньківської селищної ради обговорено тему: «Гарантії реалізації конституційних прав та свобод людини і громадянина».

Присутніх ознайомлено з положеннями статті  Кримінального кодексу України, відповідно до якого не є кримінальним правопорушенням дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками. Питання про кримінальну відповідальність особи за заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам, якщо ця особа зазнала фізичного примусу, внаслідок якого вона зберігала можливість керувати своїми діями, а також психічного примусу, вирішується відповідно до положень статті 39 ККУ «Крайня необхідність».

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до відділу «Маньківське бюро правової допомоги» за адресою: вул. Соборна, 14, смт Маньківка, тел. (04748) 6-36-03, електронна адреса: mankivske@legalaid.ck.ua , 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).