Маньківчани допомагають українським захисникам

Дата: 29.06.2022 11:13

Маньківщина продовжує активно допомагати українським військовослужбовцям ЗС України, які боронять нашу землю. Громадяни, волонтери, бізнес об’єднують зусилля задля Перемоги. Кожен небайдужий українець намагається внести частку своєї допомоги, аби підтримати наших захисників.

Так,  жителі с.Молодецьке зібрали значну  частину коштів для придбання автівки на передову, також  закупили господарчий інвентар для облаштування бліндажів, окопів та інших фортифікаційних споруд (саперські лопати, сокири, домкрати, набори ключів, електропроводку, рубероїд та інше).

Дуже відповідально, згуртовано, з хорошим настроєм жінки сіл Харківки та Малої Маньківки випікали пряності та різні смаколики для наших військових.