Члени виконкому затвердили заходи щодо підготовки об’єктів соціальної сфери селища до сталого функціонування в осінньо-зимовий період

Дата: 01.07.2022 12:43

30 червня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови  Валерія Івасюка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На початку засідання очільник громади Валерій Івасюк привітав іменинницю старосту с Вікторівка з днем народження та побажав їй міцного здоровя, мирного неба, енергії та терпіння на її нелегкій роботі.

У засіданні взяли участь 13 членів виконавчого комітету, начальники структурних підрозділів селищної ради. До порядку денного було включено 20 проєктів рішень, які стосувались питань:  взяття на квартирний облік; виконання обов’язків опікунів; надання дозволів на вирізку дерев; встановлення режиму роботи магазину; затвердження плану роботи виконавчого комітету Маньківської  селищної ради на ІІ півріччя 2022 року та утворення комісії з питань передачі об'єктів державної власності у комунальну власність Маньківської селищної ради та ін.

Так, під час засідання, члени виконкому розглянувши  інформацію про підготовку об’єктів соціальної сфери селища до сталого функціонування в осінньо-зимовий період, вирішили затвердити наступні заходи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду та до 10 вересня 2022 року подати відділу житлово-комунального господарства інформацію про стан готовності комунальних підприємств, установ, закладів Маньківської селищної ради до опалювального сезону. Серед заходів: здійснення стовідсоткових розрахунків усіма категоріями споживачів за спожиті енергоносії і отримані комунальні послуги; забезпечення заготівлі у необхідних обсягах запасів твердого палива для опалення об’єктів соціальної сфери та закладів культури; проведення ремонтних робіт та пуско-випробувальних робіт з підготовки котелень, систем опалення закладів освіти, охорони здоров’я, культури та ін.; впровадження альтернативних видів палива; забезпечення комплексної підготовки житлових будинків до осінньо-зимового періоду, перевірка герметизації  інженерних вводів в будинках та проведення роз’яснювальної роботи з жителями багатоповерхових будинків щодо зимового утримання прибудинкових територій; проведення робіт з підготовки водомережі, водовідведення селища до роботи в зимовий період; забезпечення технічної готовності снігоочисної техніки та механізмів та заготовлення протиожеледних матеріалів та піщано-сольових сумішей для посипки доріг та тротуарів.

Серед інших члени виконкому прийняли рішення  внесли зміни до бюджету селищної  ради, які були викликані у зв’язку з необхідністю   приведення у відповідність планових показників дохідної частини бюджету Маньківської селищної територіальної громади.

Крім цього з метою впорядкування питання передачі гуманітарної допомоги, наданої Маньківській селищній територіальній громаді донорами, в умовах воєнного стану в Україні, посадовці затвердили Порядок передачі на території Маньківської селищної територіальної громади гуманітарної допомоги, наданої донорами, в умовах воєнного стану в Україні, призначити відповідальну особу  за організацію залучення, отримання, передачу та видачу гуманітарної допомоги та уповноважили КУ «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» надавати  мешканцям Маньківської селищної територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам та/або евакуйованим особам, які прибули з областей, де ведуться бойові дії, соціальну послугу натуральної допомоги на безоплатній основі  та здійснювати видачу гуманітарної допомоги на безоплатній основі всім категоріям осіб, які потрапили в складні життєві ситуації в умовах війни, в тому числі внутрішньо переміщеним особам та/або евакуйованим особам, які прибули з областей, де ведуться бойові дії та проводити облік гуманітарної допомоги відповідно до чинного законодавства.

Серед питань в РІЗНОМУ, які обговорили присутні – про початок освітнього процесу та аналіз найпростіших укриттів в навчальних закладах громади; узаконення свердловин по населених пунктах Вікторівка та Нестерівка.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Маньківської селищної ради.