Виходь на світло! Держпраці запустила інформкампанію

Дата: 05.07.2022 15:54

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для Перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Саме тому, з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
   Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Як оформити неповнолітнього працівника ?

Праця неповнолітніх: Що потрібно знати ?

Чим відрізняються трудовий та цивільно-правовий договори?

Відпустки для вагітних жінок та працівників із дітьми

Трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок і працівників із дітьми.

Надомна і дистанційна робота: У чому різниця?

Трудові права і соціальна гарантії для найманих працівників

Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану