У Маньківській громаді триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами

Дата: 13.07.2022 16:21

Однією із найбільших проблем є питання збору та вивезення твердих побутових відходів. Якщо зі сміттям, яке жителі виносять у спеціально відведені місця, переважно проблема вирішується – воно регулярно вивозиться, то зі стихійними сміттєзвалищами – це просто біда.

Як правило, у приватних розмовах усі обурюються таким неподобством. Проте стихійні сміттєзвалища у нас є і їх, на жаль, немало. Проблемним є також питання укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів. Суб’єкти господарських відносин не зацікавлені в укладанні договорів про вивезення твердих побутових відходів в свою чергу і стають причиною появи численних сміттєзвалищ, які здійснюють негативний вплив на довкілля.

Сьогодні очільник Маньківської територіальної громади Валерій  Івасюк зустрівся з місцевими  фермерами та  товаровиробниками  з приводу проведення благоустрою та  прибирання  території сміттєзвалища  в селі Молодецьке.