Психологом центру надання соцпослуг проведено груповий психологічний тренінг "Давай поговоримо" для внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 26.07.2022 11:43

25 липня 2022 року психологом комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Єлизаветою Середінською було організовано і проведено четвертий груповий психологічний тренінг "Давай поговоримо" для внутрішньо-переміщених осіб Маньківської територіальної громади, що відбувся на території Стадіону. Метою  даного заходу була бесіда на тему теперішнього психо-емоційного стану, аналіз та обговорення домашнього завдання. Зустріч відбулася у теплій, довірливій атмосфі. За більшдетальною інформацією можна звернутися до КУ "Центр надання соціальних послуг".