Благодійні змагання з паркового волейболу на підтримку Збройних Сил України

Дата: 27.07.2022 17:22

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради за підтримки магазину «Спортзона» та особисто Олександра Риженка проводить благодійні змагання з паркового волейболу (4:4) на підтримку ЗСУ,  які проходять на території Маньківського ЗЗСО №1. У турнірі беруть участь 8 команд, які розділені на дві групи А і Б. У групі А ігри проходять по вівторках, а в групі Б по четвергах з 18:00 год.

26 липня були зіграні перші матчі в групі А. Команда «Спортзона» змагалася з волейболістами команди «Сокіл - 1» с. Соколівка. У запеклій та цікавій грі  перемогу здобула команда гостей 2:1.

У іншому протистоянні цього спортивного вечора зійшлися команда педагогів Маньківського ЗЗСО №1 та команда с. Роги. Перемогу святкували маньківчани 2:1.

ГРУПА - А

Назва команди

Ігри

очки