Вітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Дата: 29.07.2022 10:13

Шановні воїни! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Це професійне свято українських військових, які боронили й боронять Україну на сході нашої країни з 2014 року — початку російсько-української війни.

Бійці ССО — це люди, у яких завжди приховані обличчя, адже вони виконують надзвичайно важливі й небезпечні завдання.

«Іду на ви!» - казав колись ворогам відкрито наш князь Святослав Хоробрий. Сьогодні це є гасло Сил спеціальних операцій Збройні Сили України.

Мужність та рішучість – це риси українських воїнів-спецпризначенців. Одна згадка про українських спецпризначенців вносить паніку у ряди московських загарбників.

Вірність Батьківщині, мужність, сміливість, відвага та рішучість — це риси украіїнських воіїнів-спецпризначенців. Про них ходять легенди, про них знімають фільми, вони стають головними героями книг і, звісно, - Героями України.

Бажаю всім воіїнам Сил спеціальних операцій ЗСУ завжди повертатися з бойових завдань переможцями!

Нехай Господь завжди оберігає Вас!

Царство Небесне загиблим Героям!

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Міцного здоров'я, успіхів і всіх гараздів Вам та Вашим родинам

Селищний голова                                                                    Валерпій ІВАСЮК