З нагоди Дня Української Державності у Маньківці відбулися урочисті заходи.

Дата: 29.07.2022 15:55

Сьогодні, 28 липня 2022 року, в країні вперше відзначають День Української Державності.  Запровадити нове державне свято минулого року запропонував президент Володимир Зеленський. Він і затвердив відповідний Указ. Цього ж дня ми відзначаємо ще й день хрещення Київської Русі-України.

У Маньківці на літній сцені районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості з нагоди цього свята.  На початку заходу пройшов майстер клас з малювання та вишивки бісером, паралельно проходив турнір з шашок.

Після урочиста концертна програма за участю творчих колективів та найкращих виконавців Маньківської територіальної громади.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання  вшановували пам‘ять тих, хто віддав життя за нашу країну.  Усі благодійні кошти, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на закупівлю автомобіля для Збройних Сил України.