В Маньківці відбувся благодійний ярмарок народних умільців на підтримку Збройних Сил України!

Дата: 01.08.2022 11:38

30 липня на центральній площі селища відбувся благодійний ярмарок народних умільців на підтримку Збройних Сил України, до якого долучилися жителі, як нашої громади так і переселенці, в поєднанні проходив  концерт художньої самодіяльності с.Дзензелівка, народного аматорського хору "Джерело".

Розпочався захід молитвою- проханням дитини до Бога про повернення усіх татусів живими і неушкодженими Лобочкової Оксани учасниці театрального колективу "Позитив". Ведучі заходу Тетяна Патика та Анна Бондар дуже чуттєво розповіли про роль українців в історії , про роль маньківчан в захисті суверенітету нашої державності, наголосивши при цьому, що українська пісня була, є і буде душею українського народу, яка об'єднувала і об'єднує різні покоління, різні соціальні групи і різні соціальні статуси, про небайдужість нашої громади до проблем бійців. Озвучені ними проблеми наших земляків на фронті, хоча б частково будуть оплачені із зібраних коштів.

Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився - пенсіонери, переселенці, освітяни, старостати, народні умільці та майстрині. Кожна копійка, яка отримана на цьому заході наближає нашу Перемогу !!! Зібрані кошти  в сумі близько 90 тис. грн передані волонтерській організації "Волонтери Маньківщини" і будуть спрямовані для вирішення проблемних питань наших захисників та закупівлі для них автівок. Слава Україні і слава нашим бійцям ЗСУ!!!  Перемога за нами!