Україна постачає в Європу 250 МВт електроенергії

Дата: 02.08.2022 08:38

Фото без описуМожливості для продажу української електроенергії в Європу зросли у 2,5 раза. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 29 липня.

«Зараз ми експортуємо 100 МВт, а постачатимемо вже 250 МВт, які за рік хочемо збільшити ще у вісім разів. Потенціал нашої країни в експорті електроенергії — мільярди євро», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна не відкладає впровадження європейських директив та правил на завершення війни, а впроваджує їх уже зараз. Зокрема, окрім «енергетичного безвізу» із ЄС, вже укладено й працює «транспортний безвіз», скасовано мита й квоти на українські товари.

«Найближчим часом ми очікуємо, що Парламент розгляне 50 поданих і узгоджених євроінтеграційних законопроектів. Так само незабаром міністерства завершать підготовку всіх законопроектів, які стосуються виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», — відзначив очільник Уряду.