Вітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Міжнародним Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 09:54

Молодість – це світанок життя, це сонячний настрій юності, це піднесений стан душі, радісний час найсміливіших мрій, надій, пошуків і відкриттів. Дорога наша молодь, наші натхненні, енергійні, завзяті хлопці й дівчата! Сердечно вітаю зі Святом усіх, хто почуває себе юним та молодим, хто сьогодні закладає міцний фундамент нашої Української Держави!

Вітаю старшокласників і бажаю цікавого літа та змістовного навчання!
Вітаю випускників наших шкіл і бажаю вдалого вибору майбутньої професії!
Вітаю студентство і бажаю цікавих лекцій та практичних занять!
Вітаю молодих спеціалістів, хто після студентської лави вступив до дорослого життя і бажаю повної самореалізації!
Вітаю наших молодих воїнів, хто зі зброєю в руках міцно боронить рубежі нашої Держави і бажаю Вам, наші охоронці, Божої опіки та мирного неба!

Адже активна молодь – сильна громада! За Вами – майбутнє нашого рідного селища, краю, держави! А тому – Вам побільше успіхів у навчанні, результативних звершень, перемог та здійснення мрій, щасливої долі.

Нехай кохання буде справжнім, друзі – вірними, а кожен день сповнений щасливих і радісних моментів!