Матч на підтримку футболістів-захисників

Дата: 18.08.2022 08:16

У неділю 14 серпня на центральному  стадіоні смт Маньківка пройшов футбольний турнір на підтримку ЗСУ між командами Маньківської ТГ. У змаганнях прийняли участь команди  "Отаман-Д", "Любителі",  ДЮСШ, с. Молодецьке.

У підсумку :            І місце –   "Отаман – Д" (керівник команди Маляренко С.В.)

ІІ місце – с. Молодецьке (керівник команди Шевченко П.С.)

ІІІ місце – ДЮСШ    (керівник команди Очерет О.М.)

ІV місце – "Любителі" (спонсор Паламарчук О., власник магазину «Ромашка»).

Під час турніру було зібрано 4 865 гривень.  Загальним рішенням представників команд було вирішено  закупити товари, необхідні для ЗСУ, і направити їх нашим захисникам – футболістам Гоменюку  Владиславу  та  Михайлові  Бондару.

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради дякує за допомогу в організації та проведенні турніру Очерету О. М., Бондару О., Філіпчаку О.Г., Полозюку Б.М., Маляренку С ., медичному представнику Поліщуку Борису Володимировичу.