Підсумки відкритого чемпіонату з паркового волейболу Маньківської територіальної громади

Дата: 29.08.2022 11:29

Впродовж серпня 2022 року в селищі тривав відкритий чемпіонат Маньківської територіальної громади  з паркового волейболу.  23 серпня  відбулися  останні матчі заключного туру даного чемпіонату.

Золота ліга:      І місце – "Сокіл 1" (с. Соколівка)         Срібна ліга:    І місце - "Простонет"

ІІ місце – "Спортзона"                                                     ІІ місце – "Сокі2" (с.Соколівка)

ІІІ місце – с.Молодецьке                                             ІІІ місце – "Школа№1"

Усі учасники були нагородженні призами, а команди, які зайняли призові місця, ще й медалями та грамотами від відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради.

Також були відмічені найстарший і наймолодший учасник турніру:

Борис Володимирович Поліщук, команда "Простонет"

Хвостик Артем, команда  с.Молодецьке

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради дякує всім учасникам, що в складний для всіх час знайшли змогу прийняти участь в чемпіонаті, та капітанам команд - Риженку Олександру, Дубовику Олександру, Шевченко Петру, Буканю Олександру, Шаповалову Сергію, Бурлаці Миколі , Глухову Сергію за якісну спортивну підготовку та організацію своїх команд.

Золота ліга

Назва команди