СБУ посилює безпекові заходи в Умані напередодні свята Рош га-Шана

Дата: 07.09.2022 08:56

Служба безпеки України провела низку антитерористичних заходів в Умані на Черкащині напередодні щорічного святкування Рош-ха-Шана та приїзду великої кількості паломників. Ці дії спрямовані на посилення безпеки та відпрацювання швидкого реагування на можливі загрози.

У контрдиверсійних заходах задіяні регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Національної гвардії, ДСНС та інших органів.

Комплексні тренування відбулися на території недобудови в історико-культурному центрі ім. Раббі Нахмана задля перевірки захищеності об’єкту паломництва.

Тут спецпризначенці СБУ змоделювали ситуацію та виконали штурмові дії з використанням альпіністського спорядження, затримали умовну «терористичну групу» та звільнили заручників.

Та попри всі вжиті заходи безпеки СБУ та Національна поліція рекомендують паломникам-хасидам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош-ха-Шана. Це пов’язано з тим, що росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій.