Повернути частинку щасливого дитинства - мета заходу Маньківського центру надання соціальних послуг

Дата: 08.09.2022 11:24

Комунальна установа "Маньківський центр надання соціальних послуг" працює з певними категоріями населення, в тому числі і дітками, які мають статус  діти-переселенці; діти, батьки яких захищають кордони нашої держави; діти з багатодітних сімей та діти, сім'ї, яких перебувають в складних життєвих обставинах. То ж для них сьогодні проводиться захід " Крейдова пригода", який відбудеться о 14.00 год. біля приміщення Маньківського центру надання соціальних послуг.

Така ж пригода чекатиме дітей і по селах нашої громади. Мета заходу - повернути частинку щасливого дитинства малечі, крім того, дружба, нові знайомства завжди позитивно впливають на психологічний стан дітлахів.