Привітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем комп’ютерника і програміста

Дата: 13.09.2022 10:00

13 вересня відзначаємо професійне свято - День комп’ютерника і програміста. День комп’ютерника і програміста - свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта.

Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося ми телевізор, чи слухаємо радіо, чи розмовляємо по телефону - ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко сфери нашого життя.

Щиро вітаємо всіх, хто обрав дану професію зі святом. Адже, це свято дуже наполегливих, терплячих людей. У наш час без Вас не обійтися ні в одній сфері. Так нехай же на Вас чекають неймовірні досягнення і відкриття, успіх і великі премії. Майбутнє людства вже не уявити без Вашої роботи. Удачі, любові і натхнення. Вони обов'язково принесуть Вам нові професійні відкриття.

Зі святом!

Селищний голова                                                  Валерій ІВАСЮК