Селищний голова Валерій Івасюк привітав рятувальників з прийдешнім професійним святом

Дата: 16.09.2022 16:06

Професія рятувальника завжди потребувала відваги та мужності. Нині ж це особливо актуально, оскільки працівники цивільного захисту щодня змушені ризикувати життям у протистоянні навалі агресора. Напередодні професійного свята працівників цивільного захисту України, яке в Україні відзначають 17 вересня, очільник Маньківської громади Валерій Івасюк привітав з Днем рятівника особовий склад  21-ої державної пожежно-рятувальної частини  5 ДПРЗ  ГУ  ДСНС  України у Черкаській області та вручив їм Почесні грамоти.

– Щира вдячність рятувальникам, які у нинішні важкі часи без вагань ризикують життям. Усі ви  завжди працюєте злагоджено та професійно, і тому на вас завжди можуть покластися жителі громади. – зазначив селищний голова.