На Маньківщині відбулася зустріч представників Фонду Ріната Ахметова з внутрішньо переміщеними особами з метою надання психологічної підтримки

Дата: 21.09.2022 16:27

21  вересня в центрі тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за сприяння селищного голови Маньківської територіальної громади  Валерія ІВАСЮКА  відбулася зустріч представників Фонду Ріната Ахметова з внутрішньо переміщеними особами. Зустріч проводилась з метою надання психологічної підтримки та консультацій сім’ям переселенців, які постраждали від війни і вимушено залишили свої домівки.

Групова консультація психологів проводилась для надання практичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які отримали психологічні травми. Спеціалістами акцентувалась увага на вирішенні таких проблем:    як впоратись з панікою та тривогою; як позбутись страху; як боротись з апатією та як підтримувати в нормі свій психологічний стан.

Громадяни, які постраждали внаслідок воєнних дій, можуть звернутися за консультацією  щодо психологічної підтримки до спеціалістів Фонду  за телефоном 0 800 509 001.