Привітання очільника громади Валерія ІВАСЮКА до Дня людей похилого віку та Дня ветерана!

Дата: 01.10.2022 10:02

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Цей день ? символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай ця осіння пора, у яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!  Миру вам, оптимізму і благополуччя!