Відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 12.10.2022 09:25

Минулого тижня відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У ході засідання розглянуто питання порядку денного, а саме:

1) про місце знищення вибухонебезпечних предметів на території  Маньківської селищної територіальної громади.

2) про протипожежний стан комунального некомерційного підприємства “Маньківська багатопрофільна лікарня”.

3) про протипожежний стан територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маньківської селищної ради.

Із вищезазначених питань доповідали:

Владислав ЗАБОЛОТНИЙ, заступник начальника 21-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області;

Наталія ФЕДОРОВА, головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Уманського районного управління Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області;

Юрій КУЛИК, директор комунального некомерційного підприємства Маньківська багатопрофільна лікарня”;

Юлія ПАНЧУК-ЗОЛОТУХІНА, директор комунальної установи Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради”, яка доповіла про виконання частини заходів пожежної безпеки.

Голова Маньківської селищної територіальної громади Валерій ІВАСЮК взяв участь у розгляді кожного питання, акцентуючи увагу присутніх на важливості, зокрема, виконання протипожежних заходів у закладах охорони здоров’я та соціальної сфери.  З кожного планового питання прийнято відповідні рішення.