Члени виконкому затвердили тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

Дата: 18.10.2022 15:41

18 жовтня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Валерія Івасюка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

До порядку денного було включено 21 проєкт рішень, які стосувались питань: стану виконавської дисципліни; стану роботи з надання  адміністративних послуг; затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування; виконання заходів щодо підготовки КП «Комунальник-М»  та об’єктів соціальної сфери громади до сталого функціонування в осінньо-зимовий період; надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та влаштування її на повне державне утримання створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам; встановлення режиму роботи торгівельного закладу та ін.

Серед різного присутні порушили питання: отримання матеріальної допомоги родинам загиблих, поранених, зниклих без вісті чи полонених військовослужбовців; оформлення пенсій по втраті годувальника; початку опалювального сезону в закладах соціальної сфери; придбання протиожеледного посипочного матеріалу  та механізму перейменування вулиць в населених пунктах громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Маньківської селищної ради.