Про важливість обмеження споживання електроенергії !!!

Дата: 20.10.2022 17:23

Фото без описуНа виконання розпорядження НЕК ’’Укренерго”, доручення Офісу Президента України та відповідно до листа ПАТ ’’Черкасиобленерго” повідомляємо, що у зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України, блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ з 20.10.2022 по 21.10.2022 (включно) з 7.00 по 22.00 у Черкаській області буде введено графіки обмеження споживання електричної енергії. Крім того, 20.10.2022 з 8.50 введено графіки обмеження потужності. У разі неефективності застосування графіків обмеження споживання електричної енергії та потужності можуть бути застосовані графіки аварійних відключень.

Враховуючи вищевикладене, просимо населенню і підприємцям обмежити використання електричних приладів. Особливо заборонено використання підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, що в свою чергу зменшить навантаження в мережах.

Рекомендуємо підприємцям внести зміни у графіки роботи таким чином, щоб вони не припадали на такі години: з 7.30 до 10.00 та з 17.00 до 21.00.