Фахівці з Маньківки обстежили спірну земельну ділянку

Дата: 21.10.2022 16:07

Сьогодні 21 жовтня 2022 року, відреагувавши на звернення голови СФГ «Яблуневий цвіт» Анатолія Бугая щодо відповідності встановлення меж спірної земельної ділянки, а також щодо вирішення питання утвореного стихійного сміттєзвалища в с.Філіція, Попівський старостинський округ відвідали голова Маньківської селищної ради - Валерій Івасюк, начальник відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою – Тетяна Чепелянська та виконуючий обов’язки старости – Віктор Слюсаренко.

В ході робочої зустрічі фахівці обстежили спірну земельну ділянку. Очільник громади дав доручення начальнику земельного відділу більш детально вивчити питання щодо правомірності використання проектно – польового шляху між обстеженими земельними ділянками.

Також, виконуючому обов’язки старости дано доручення провести зустріч із жителями с.Філіція та фермерами, з приводу обговорення потреби у наданні послуги з вивезення твердих побутових відходів.