Вітання лідера Маньківської громади Валерія Івасюка з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 09:12

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Маньківщини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Щиро вдячний працівникам Будинків культури, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та за вагомі духовні здобутки.

Пам’ятайте на сьогодні у нас мета одна – Перемога. І кожен з нас наближає її як може і в цьому наша сила. Ви щодня відстоюєте свій культурний фронт, що особливо необхідно за умов воєнного часу.

Тож бажаю всім митцям, театралам, народним аматорам та культурним діячам нашої громади сили, стійкості та твердого незламного духу. Тримаємось разом, все буде Україна!

Будемо і надалі працювати на культурному фронті, наближаючи нашу довгождану Перемогу!