Оголошення про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП "Комунальник-М"

Дата: 10.11.2022 12:48

Шановні жителі громади! Нам вкрай важко приймати це рішення, але, на жаль, вплинути на ситуацію із подорожчанням електричної енергії у країні ми не можемо.  Виконавчий комітет Маньківської селищної ради вимушений змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 18.10.2022 р. № 135-22 "Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП "Комунальник-М" затверджено скориговані тарифи для всіх споживачів комунальних послуг КП "Комунальник-М":

на централізоване водопостачання – 51,58 грн куб.м. з ПДВ;

на централізоване водовідведення – 35,46 грн куб.м. з ПДВ.

Рішення набуває чинності з 01 січня 2023 року.