В Маньківській школі-гімназії проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Дата: 11.11.2022 10:02

Фото без опису 05 листопада 2022 року на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія» проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2022-2023 н.р.  В олімпіаді взяли участь 30 учнів  8-11 класів     з 10 закладів освіти: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія", Буцького ліцею Буцької селищної ради, Новогребельського ліцею Буцької селищної ради, Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради, Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів,  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ  ступенів, Потаського ЗЗСО І-ІІ  ступенів.

Переможцями олімпіади стали учні:

8 клас – ІІІ місце:

Гуляща Валерія  (Потаський  ЗЗСО І-ІІ ст.) -  вчитель Килимниченко Л.М.

9 клас – І місце:

Поліщук Антон (Іваньківський ліцей) – вчитель Іщенко О.О.

9 клас – ІІ місце:

Мущинський Сергій (Рогівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) – вчитель Зінчук Л.Д.

9 клас – ІІІ місце:

Мельник Анастасія  (Маньківський НВК  «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія») – вчитель Гончар С.М.

11 клас – ІІ місце:

Соснюк Андрій (Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) – вчитель Безверха Л.І.

11 клас – ІІІ місце:

Вдовиченко Єлизавета (Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1) – вчитель Зінчук Л.Д.

Вітаємо переможців!