На території Маньківської територіальної громади проводяться невідкладні заходи з поліпшення санітарного стану полезахисних лісових смуг

Дата: 16.11.2022 08:22

Відповідно до клопотання ТОВ «Кищенці» на проведення невідкладних заходів з поліпшення санітарного стану полезахисних лісових смуг на території Маньківської територіальної громади (за межами населеного пункту, старостинський округ с.Дзензелівка), у пошкоджених, малоефективних, зріджених, відмираючи насадженнях, які втрачають свої захисні функції, а також заходів для прибирання рослинності, які стихійно ввійшли на територію земельних ділянок приватної власності, що перебувають у користуванні товариства, вчора  15 листопада 2022 року спеціалістами відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою  за участю представників ТОВ «Кищенці», проведено обстеження зазначених у клопотанні полезахисних лісових смуг.

В результаті обстеження складено акт про необхідність проведення заходів та строків їх проведення. Спеціалістами обумовлено, що усі зазначені в акті обстеження заходи, мають проводитися із дотриманням вимог діючого природоохоронного та лісового законодавства.