Все для Перемоги ! Все для підтримки ЗСУ !

Дата: 18.11.2022 09:34

Українці кожного дня вражають світ своєю стійкістю та єднанням. Люди долучаються та самостійно організовують безліч ініціатив, щоб допомогти армії. Нині ми наближаємося до зими, тож зі зміною погодніх мов військові потребують теплий одяг та маскувальні сітки білого кольору.

Щосереди слухачі відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування с. Дзензелівка приїздять в волонтерський центр для допомоги ЗСУ.

Вже зовсім скоро вив'язані руками наших майстринь, підопічних відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування, що в Маньківці шкарпетки знайдуть своїх господарів, ГЕРОЇВ, котрим ми завдячуємо своїм життям.