Привітання очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем працівників сільського господарства України

Дата: 18.11.2022 14:23

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!  Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це стан душі і покликання. Лише людина, що закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня, в свята і в будні, будь-якої пори року.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу нашої громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Бажаю вам без ліні та зневіри крокувати до високих результатів. Бажаю кожного разу досягати поставленої мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи. А ще хочу побажати Перемоги, Миру, добробуту та міцного здоров’я! Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця ваша й надалі збагачує  нашу Маньківську громаду!

З повагою,

Селищний голова                                  Валерій ІВАСЮК