ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги доступу до мережі Інтернет установ Виконавчого комітету Маньківської селищної ради , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.11.2022 11:46

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги доступу до мережі Інтернет установ Виконавчого комітету Маньківської селищної ради розміщених на території  Маньківської селищної територіальної громади, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Виконавчий комітет Маньківської селищної ради, ЄДРПОУ 04411007, юр.адреса: 20101, вул. Шевченка, 9, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська область ; категорія: відповідно до ст.2 п.1 пп 1 «Закону про публічні закупівлі»: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги доступу до мережі Інтернет установ Виконавчого комітету Маньківської селищної ради розміщених на території  Маньківської селищної територіальної громади, 72410000-7 - Послуги провайдерів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника ( Лот 1. Послуги доступу до мережі Інтернет установ Виконавчого комітету Маньківської селищної ради розміщених на території  Маньківської селищної територіальної громади за адресою:  смт. Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9 ; смт. Маньківка, вул.Соборна, буд. 14; Лот 2. Послуги доступу до мережі Інтернет установ Виконавчого комітету Маньківської селищної ради розміщених на території  Маньківської селищної територіальної громади за адресою :  с. Паланочка, с. Попівка, с. Нестерівка, с.Харківка, с.Кищенці, с.Подібна, с.Добра, с. Дзензелівка, с. Поминик, с. Роги, с.Поташ, с. Кривець, с. Молодецьке).

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 106282 грн. 00 коп.(сто шість тисяч двісті вісімдесят дві гривні  00 коп.) з урахуванням ПДВ, з якої очікувана вартість предмета закупівлі за Лотами:

Лот № 1- 28282 грн. 00 коп. ( двадцять вісім тисяч двісті вісімдесят дві грн..) з ПДВ

Лот № 2- 78000 грн. 00 коп. ( сімдесят вісім тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ

Очікувану вартість предмету закупівлі: «Послуги доступу до мережі Інтернет» визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, та з урахуванням цін (на 2023 рік на відповідну послугу) провайдерів до мереж яких підключені.

Розмір бюджетного призначення: 106282 грн. 00 коп.(сто шість тисяч двісті вісімдесят дві гривні  00 коп.) з ПДВ відповідно до Бюджетних запитів на 2023 рік. Бюджетні призначення на закупівлю №  UA-2022-11-29-004085-a виникнуть після прийняття та набрання чинності рішення про бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель

на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»№ 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.